Flag
Küçük şeyler
büyük farklar yaratır

Şekerli vanilinden pudinglere, kek karışımlarından pizzalara kadar Dr. Oetker, 130 yılı aşkın süredir insanları keyifli anlarını paylaşmak için bir araya getiriyor. Peki bugün? Gün geçtikçe daha iyi hale gelen lezzetli ürün seçeneklerimizin her bir lokma, dilim veya kaşığı ile dünyayı daha mutlu bir yer haline getirmek misyonumuz.

Dr. Oetker'in mutfağından senin mutfağına

1891 yılında Dr. August Oetker, Bielefeld'de bir eczane açarak aile şirketimizi kurdu. Tecrübesiz mutfakseverlere bile her seferinde mükemmel kekler yapma garantisini veren, kullanıma hazır kabartma tozu formülünü piyasaya sundu. Vanilya şekeri, buğday nişastası, tatlandırıcılar, tatlı karışımları ve en sonunda dünyaca ünlü dondurulmuş pizzamız gibi daha fazla yenilik hızla birbirini takip etti.

130 yılı aşkın bu sürede, 40'tan fazla farklı ülkede bulunmamızla birlikte hala aile şirketi olarak kalmayı başardığımızı büyük bir gururla söyleyebiliriz.

Kaliteye ve yeniliğe olan sarsılmaz bağlılığımız, insanları ve ailelerini, lezzetli, keyifli ve iyi hissettiren paylaşım anlarını yuva sıcaklığına yaşamaları için bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Önemli anlarda yanınızda

130 yılı aşkın süredir dünyanın bir çok yerindeki insanlara

daha fazla önemli an yaratma ve bu anları paylaşma gücü veriyoruz. Harika kek ve tatlılarımız, enfes pizzalarımız sadece lezzeti sunmakla kalmıyor; ister tek başınıza özel bir anın tadını çıkarmak, ister herkesi bir araya getirip paylaşmak olsun, yaşanılan her anı ve ortamı güzelleştiriyor.

Akşam yemeği sonrası ikramlarından televizyon karşısındaki pizza gecelerine veya kutlama pastası gerektiren büyük aile toplantılarına kadar...

Dr. Oetker, istediğiniz her anı özel kılmanıza yardımcı oluyor.

Daha iyi beslenme ve daha iyi bir dünya için

Kalite Dr. Oetker için her zaman vazgeçilmez olmuştur. Kurucumuzun söylediği gibi, "Kalite, şirketimiz tarafından müşteri ve tüketicilerimizin ürünlerimizle ilgili en önemli beklentisidir." Bu nedenle “İşin özü kalitedir.” söylemini uzun yıllar boyunca şirketin sloganı olarak kaldı.

Bugün, kalite tanımımızı bir sonraki aşamaya taşımanın ve yaşam kalitesi hakkında daha fazla düşünmeye başlamanın zamanının geldiğine inanıyoruz. Bu nedenle "sizin için daha iyi" ve "dünyamız için daha iyi" seçenekler yelpazemizi sürekli olarak genişletiyoruz. %100 bitkisel ürünleri piyasaya sürerek, ambalajlarımızı geri dönüştürülebilir hale getirerek ve kaynak kullanımımızı daha sürdürülebilir hale getirerek gün geçtikçe karbon ayak izimizi azaltıyoruz. Reçetelerimizde şeker ve tuzu azaltarak, yalnızca lezzetli değil, aynı zamanda kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak ürünler yaratmak için her zamankinden daha fazla çalışıyoruz.

Sürdürülebilirlik hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bizi Takip Et
Sosyal Medyada Dr. Oetker