Flag
Daha iyi bir gelecek için
sürdürülebilir tercihler
Yaptığımız günlük küçük tercihler büyük farklar yaratır
Sürdürülebilir Tercihler

"Küçük şeyler büyük farklar yaratır" söylemimiz; günlük hayatımızda göstermiş olduğumuz küçük çabaların özellikle birlikte hareket ettiğimizde nasıl büyük bir şeyin parçası haline gelebildiğini vurgular. Yaptığımız bütün bu küçük tercihler sayesinde, gün geçtikçe yaşadığımız dünyanın daha mutlu ve de daha sürdürülebilir bir yer olmasına yardımcı oluruz. Dr. Oetker olarak, herkesin keyif alacağı ve kendini iyi hissettiği lezzet dolu anlar yaratmak için buradayız. İşte bu yüzden hepinizin sevdiği Dr. Oetker ürünlerine daha sürdürülebilir seçenekler ekliyoruz.

Ürünlerimizde daha sürdürülebilir içerikler sunduğumuz, tüketicilerimizin beğenilerine odaklanarak sürekli olarak tuz ve şeker miktarını azalttığımız, tariflerimize erişilebilirliği arttırdığımız ve olabildiğince plastik ambalajdan kaçındığımız bir yolculuğun içerisindeyiz.

Dr. Oetker olarak, sürdürülebilirlik alanında katettiğimiz gelişmeleri tüm dünyaya duyurma konusunda kararlıyız. Kendimize büyük hedefler koyarken, her zaman daha fazlasını gerçekleştirebileceğimize inanarak bu hedeflere ulaşmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Adım adım, daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru ileriyor ve her adımımızda gerçekleştirmiş olduğumuz gelişmeleri sizlerle paylaşıyoruz. Sizlerin de daha sürdürülebilir bir gelecek için üzerinize düşeni yapmaya çalıştığınızı biliyoruz - tam da bu yüzden büyük farklar yaratacak küçük tercihleri yapmanıza yardımcı olabilmek için sizlere seçenekler sunuyoruz.

HAREKETE GEÇ

Sürdürülebilirliği günlük yaşamımıza dahil etmenin birçok yolu var.

Beş odak alanımız olan; "Beslenme, Sürdürülebilir İçerikler, Atık Azaltma, İklim Eylemi ve Kapsayıcılık" konularında attığımız küçük adımlarla gün geçtikce büyük farklar yaratıyoruz. Birlikte çalışarak daha iyi bir yarın yaratabiliriz.

Odak Alanlarımız

Sürdürülebilirlik Raporu

Daha sürdürülebilir bir marka olma yolculuğumuzun ana hatlarını çizen Sürdürülebilirlik Raporumuzu sizlerle paylaşıyoruz.

Raporu İncele
Raporu İncele
Raporu İncele

Odak Alanlarımız